Cześć. Jestem Sylwia. Szczęśliwa żona i mama dwójki Dzieciów (Starszy 2 latka i Młodsza 10 miesięcy). Opiekunka ogniska domowego na pełen etat. Zawzięta w zapewnieniu dzieciom pięknego i beztroskiego dzieciństwa.

Wielbicielka domowych pieleszy. Odkrywam magię w uśmiechach mojej rodziny.

Miłośniczka górskich wędrówek.

Poszukiwaczka odpowiedzi na pytanie jak żyć i nie zwariować.

Mistrzyni czepiania się słówek. Miłująca ironię i sarkazm- czasami przesadnie. Uparta jak oślica. Zapytana co lubię robić najbardziej, odpowiadam spać 😀

Skąd pomysł na prowadzenie bloga?

Bo bycie ich mamą to największą przygoda mojego życia. Każdy dzień jest jak jazda kolejką górską. Każdego dnia myślę o tym jak uwielbiam być mamą i jak jestem tym zmęczona. Bywają dni kiedy wydaje mi się, że jestem najszczęśliwszą osobą na świecie. Są też takie, w których zastanawiam się czy ich nie wystawić na allegro. Miewasz podobnie? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu 😉 Zapraszam Cię do Kopalni Mamy, ponieważ chcę się podzielić swoim doświadczeniem, dobrymi radami, pomysłami na niezwariowanie.

Mam nadzieję że znajdziesz tutaj coś dla siebie 😉

Dlaczego kopalnia? Pewnie nie uwierzysz ale z wykształcenia jestem górnikiem 😀 Umiejętności zdobyte na studiach wykorzystuje na co dzień: od zabaw w piasku i zbieranie każdego napotkanego kamyczka, przez konstruowanie skomplikowanych budowli z klocków po przekopywanie całego mieszkania w poszukiwaniu kluczy do auta. W kopaniu w ogóle jestem świetna i dlatego specjalnie dla Ciebie wynajduje różne inspiracje, pomysły, ciekawe produkty, trochę wiedzy.